Novosađanka Ksenija Ivanović došla je na ideju da fotografiše sugrađane na novosadskim ulicama i pokloni im lepu fotografiju, a da joj oni zauzvrat daju flašu vode, koju će donirati ugroženima u poplavama.
Kako kaže, ljudi su u početku bili skeptični, ali se onda pojavio njen prijatelj Pavle Bajac koji je donio dva paketa vode da bi Ksenija djelovala ozbiljno i koji je organizovao prevoz do Medicinskog fakulteta, prenosi 021.rs
Takođe, njoj je pomogla i prijateljica Mina koja je fotografisala kada je sama Ksenija odlazila da kupi vodu jer neki ljudi nisu imali vremena pa su joj dali pare da sama kupi.
Svu vodu koju su sakupili su uslikali i poslali na Medicinski fakultet, odakle će dalje otići onima kojima je najpotrebija.
Akcija će biti ponovljena u petak u 17h.