Ex -Yu

Novosađanki prijete smrću preko Tvitera

Novosađanki prijete smrću preko Tvitera
Novosađanki prijete smrću preko Tvitera
Beta

NOVI SAD - Jednoj Novosađanki upućene su prijetnje smrću preko Tvitera (Twitter), pošto je zatražila da se ugasi jedan uvredljivi profil na toj društvenoj mreži.

Ona je pozvala prijatelje na Tviteru da prijave administratorima uvredljivi profil koji je potom i ugašen.

"Dan-dva nakon gašenja tog naloga, počeli su da mi se javljaju njegovi 'fanovi' koji me prozivaju, vrijeđaju i prijete mi na najogavnije moguće načine", kazala je ta Novosađanka novosadskom Radiju 021.

U prijetnjama na Tviteru u koje je agencija Beta imala uvid, pominjalo se njeno ime, a uslijedile su najave da će naći njenu adresu, obračunati se s njom, seksualno je zlostavljati, a prijetili su joj i smrću.

Ta Novosađanka, čiji je nadimak na Tviteru "ivyjbte", najavila je da će slučaj prijaviti policiji.

Najčitanije