Ex -Yu

Obezbjeđenje Skupštine Beograda razbilo nos desetogodišnjoj djevojčici

Obezbjeđenje Skupštine Beograda razbilo nos desetogodišnjoj djevojčici
Obezbjeđenje Skupštine Beograda razbilo nos desetogodišnjoj djevojčici
Kurir

BEOGRAD - Radnik obezbjeđenja Grada Beograda u srijedu ujutro fizički je napao desetogodišnju Tamaru Džolić, poslije čega je ona prebačena u Urgentni centar.

Djevojčica je tokom incidenta s ocem Vujadinom Džolićem bila ispred Skupštine grada zbog protesta koji su organizovali nezadovoljni mještani Resnika.

- Mirno smo protestovali ispred Skupštine grada Beograda, međutim, jedan radnik iz obezbeđenja najednom je prišao mojoj starijoj kćerki Tamari i otvorenom šakom ju je udario u nos - priča Vujadin i dodaje da Dragana Đilasa kao gradonačelnika krivi za ovaj incident.
 

Najčitanije