NOVI SAD - Policija traga za dva nepoznata muškarca koja su danas pokrala nastavnicu u novosadskoj Osnovnoj školi "Isidora Sekulić".
U novosadskoj Policijskoj upravi Srni je rečeno da prvi rezultati istrage ukazuju da su lopovi iz tašne nastavnice ukrali platnu karticu i njome podigli izvjesnu količinu novca na bankomatu.
Novosadska policija objavila je fotografije muškaraca koje je snimila sigurnosna kamera u školi i pozvala građane koji prepoznaju osumnjičene da to jave Policijskoj upravi.