Ex -Yu

Odbornica DS prijavila osobe koje su tražile njenu ostavku

Agencije

BELA PALANKA - Odbornica Demokratske stranke u lokalnoj skupštini Jelena Mitić podnijela je danas prijavu protiv trojice muškaraca koji su od nje, kako kaže, zahtijevali da potpiše ostavku na odbornički mandat nudeći joj pripremljen obrazac.

"Odbila sam zahtev očigledno pripitih mladića od kojih dvojicu ne poznajem, a identitet trećeg sam dala policiji. Daljih neprijatnosti me je spasao komšija, koji je slučajno naišao kolima i odvezao me do radnog mesta", kaže Jelena Mitić.

Jedan od mladića joj se, kako je ispričala, obratio riječima: "Bolje da potpišeš ostavku, nego da ti opet dolazimo".

Kako je izjavila Tanjugu, incident se desio jutros u Ulici 4. juli, kada je krenula na posao u turističkoj organizaciji gdje radi.

Policija je potvrdila da je primila prijavu i da intenzivno radi na rasvjetljavanju tog slučaja.

Najčitanije