PODGORICA/BAR - Crnogorska policija oduzela je u Podgorici i Baru tri pištolja, metke, dva startna pištolja, blindirano vozilo i sedam pakovanja kokaina.
Pištolj sa mecima oduzet je od bezbjednosno interesantne osobe čiji su inicijali V.K. /25/ iz Bara koja je uhapšena.
V.K. je kontrolisan sinoć u Baru i kod njega je u džepu od jakne pronađen pištolj marke "glok", kalibra devet milimetara, sa okvirom u kojem je bilo 14 metaka, saopšteno je danas iz Uprave policije Crne Gore.
Blindirano vozilo "be-em-ve pet", podgoričkih registarskih oznaka, radi provjere je oduzeto od bezbjednosno interesantne osobe čiji su inicijali D.Č. /30/ iz Podgorice.
Pet osoba koje nisu bezbjednosno interesantne privedeno je jer su od njih oduzeti dva startna pištolja i sedam manjih pakovanja kokaina.