Ex -Yu

Olujno nevrijeme kod Dubrovnika, stablo palo na magistralu

Olujno nevrijeme kod Dubrovnika, stablo palo na magistralu
Foto: Tanjug/AP | Olujno nevreme kod Dubrovnika, stablo palo na magistralu

DUBROVNIK - Nevrijeme sa grmljavinom, jakim vjetrom i obilnom kišom zahvatilo je u subotu područje Dubrovačko-neretvanske županije.

Zbog pada stabla bio je obustavljen saobraćaj na Jadranskoj magistrali u mjestu Brsečine, prenosi portal Index.

Stablo je uklonjeno i saobraćaj je potepeno normalizovan, saopštila je Civilna zaštita.

Na brdu iznad mjesta Brsečine zbog udara groma izbio je požar, a sve hitne službe su na terenu.

Dubrovački Dnevnik objavio je da je obilna kiša dovela do plavljenja ulica.

Najčitanije