NIŠ - Dvojica muškaraca sa čarapama na glavama opljačkali su danas mjenjačnicu u niškom naselju Novo Selo uz prijetnju plastičnim pištoljem, ali su ubrzo nakon pljačke pronađeni i uhapšeni.
Pljačkaši Ivica V. (30) i Dejan C. (27) iz okoline Niške Banje upali su oko 11 časova u mjenjačnicu "Groš plus" i uz prijetnju plastičnim pištoljem od radnice uzeli oko 4.000 evra, saopšteno je iz policije.
Oni su naredili radnici da legne na pod, a zatim pobjegli "zastavom 101" u pravcu sela Popovac, gdje su i uhapšeni.
Policija je vozilu pronašla oduzeti novac, plastični pištolj i nož.