Ex -Yu

Opljačkali vozilo za prevoz novca

Opljačkali vozilo za prevoz novca
Opljačkali vozilo za prevoz novca
Srna

NOVI SAD – Policija traga za dvojicom nepoznatih razbojnika koji su opljačkali vozilo za prevoz novca na benzinskoj pumpi Naftne industrije Srbije /NIS/ u Novom Sadu iz kojeg su ukrali nekoliko stotina hiljada dinara.

Prema nezvaničnim saznanjima bliskim istrazi, u pitanju je bio novac od pazara sa nekoliko benzinskih pumpi u Novom Sadu.

Pljačka se dogodila juče oko 14.30 časova na benzinskoj pumpi NIS-a u Ulici Braće Ribnikara. Razbojnici su koristili sprej, a poslije pljačke pobjegli su motociklom u nepoznatom pravcu.

Tokom dana o ovom slučaju zvaničnim saopštenjem trebalo bi da se oglasi i novosadska Policijska uprava.

Najčitanije