NOVI SAD - Filijalu Erste banke u Novom Sadu opljačkalu su jutros dvojica nepozantih izvršilaca za kojima policija traga.
Pljačka se dogodila oko 9.00 časova u filijali banke Balzakovoj ulici i za sada nije otvrđen iznos ukradenog novca.
Policija je saopštila da intenzivno traga za počiniocima i da će o rezultatima istrage javnost biti obaviještena.
Prema nezvaničnim informacijama, maskirani pljačkaši su otišli sa višemilionskim iznosom.