Ex -Yu

Opljačkana pošta u novosadskom naselju Adice

Opljačkana pošta u novosadskom naselju Adice
Opljačkana pošta u novosadskom naselju Adice
Agencije

NOVI SAD - Pošta u novosadskom naselju Adice danas popodne je opljačkana, a pljačkaši su prema procjeni policije odnijeli između 180.000 i 200.000 dinara, javila je Radio televizija Vojvodine.

RTV prenosi da su poštu obljačkala dva muškarca koji su uz pretnju nožem od službenica pošte zatražili da im predaju novac.

Pošto su uzeli novac napadači su pobjegli u nepoznatom pravcu, a policija intezivno radi na njihovom indentifikovanju i pronalaženju.

Najčitanije