PODGORICA - Nepoznati muškarac, uz prijetnju pištoljem, opljačkao je zlataru u centru Podgorice, iz koje je odnio izvjesnu količinu zlatnog nakita.
Zlatara "Ranko" u Ulici Miljana Vukova opljačkana je oko 11.00 časova.
Policija je saopštila da je u trenutku pljačke u radnji bila mušterija koju je radnica usluživala.
Radnica je policiji ispričala da joj je razbojnik rekao da spusti na sto zlato koje je pokazivala. On je munjevito prišao i pokupio nekoliko lančića.
Policija je obavila uviđaj, a za sada nije poznato kolika je vrijednost ukradenog nakita.