Ex -Yu

Opljačkao apoteku i pucao iz kalašnjikova

Opljačkao apoteku i pucao iz kalašnjikova
Opljačkao apoteku i pucao iz kalašnjikova
Srna

SKOPLjE - U Skoplju je danas jedan razbojnik opljačkao apoteku firme "Zegin" i ispalio metak iz kalašnjikova.

Napadač je ušao u apoteku s automatskom puštkom i prisilio šezdesetogodišnjeg apotekara da mu preda noćni promet u iznosu od 29.700 denera, odnosno nešto manje od 500 evra.

Prilikom izlaska iz apoteke razbojnik je ispalio jetan metak u pod, a u pucnjavi nije bilo povređenih, saopštila je policija.

U toku je akcija na pronalaženju razbojnika.

Najčitanije