SKOPLjE - U Skoplju je danas jedan razbojnik opljačkao apoteku firme "Zegin" i ispalio metak iz kalašnjikova.
Napadač je ušao u apoteku s automatskom puštkom i prisilio šezdesetogodišnjeg apotekara da mu preda noćni promet u iznosu od 29.700 denera, odnosno nešto manje od 500 evra.
Prilikom izlaska iz apoteke razbojnik je ispalio jetan metak u pod, a u pucnjavi nije bilo povređenih, saopštila je policija.
U toku je akcija na pronalaženju razbojnika.