NOVI SAD - Nepoznati muškarac, uz prijetnju vatrenim oružjem, opljačkao je danas NLB banku u novosadskom naselju Veternik i klijenta koji se tu zatekao, saopštila je novosadska Policijska uprava.
Razbojnik je, oko 13 časova, prijeteći vatrenim oružjem, primorao zaposlene da mu predaju novac.
On je uz prijetnju oružjem oteo i izvjesnu svotu novca od klijenta koji se zatekao u banci.
Policija intenzivno traga za pljačkašem.