Tek rođena beba ostavljena je jutros ispred Doma zdravlja u osiječkom naselju Jug 2.
Pronašao ju je, kako nezvanično saznaje Dnevnik.hr, radnik Cestinga.
Hitna pomoć ju je prevezla u bolnicu. Nepoznato je za sada u kakvom je stanju. Zbog delikatnosti situacije, policija ne želi otkriti ništa, a tragaju za roditeljima i porodicom nesretne bebe.