Ex -Yu

Osijek: Tek rođena beba ostavljena ispred Doma zdravlja

Osijek: Tek rođena beba ostavljena ispred Doma zdravlja
Osijek: Tek rođena beba ostavljena ispred Doma zdravlja
Dnevnik.hr

Tek rođena beba ostavljena je jutros ispred Doma zdravlja u osiječkom naselju Jug 2.

Pronašao ju je, kako nezvanično saznaje Dnevnik.hr,  radnik Cestinga.

Hitna pomoć ju je prevezla u bolnicu. Nepoznato je za sada u kakvom je stanju. Zbog delikatnosti situacije, policija ne želi otkriti ništa, a tragaju za roditeljima i porodicom nesretne bebe.

Najčitanije