Ex -Yu

Ovo je monstrum koji je svoju petomjesečnu kćerkicu ubio golim rukama

Ovo je monstrum koji je svoju petomjesečnu kćerkicu ubio golim rukama
Foto: Facebook | Ovo je monstrum koji je svoju petomjesečnu kćerkicu ubio golim rukama
N.N.

Fardi Jašari (22) iz Zemuna uhapšen je zbog sumnje da je ubio svoju petomjesečnu kćerkicu zadavši joj teške povrede pesnicama od kojih je nesrećno dijete preminulo u Zemunskoj bolnici.

Petomjesečna beba je preminula 23. septembra u Zemunskoj bolnici, a na obdukciji je potvrđeno da je imala prelom rebara i brojne krvne podlive po rukama i glavi.

Farida Jašarija je policija odmah uhapsila, a on je, kako nezvanično saznajemo, priznao zločin odmah nakon što su mu stavljene lisice.

Jašari ima još jedno, nešto starije dijete a u komšiluku slovi za nasilnika, dok pojedinci tvrda da je bio alkoholičar.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

(Blic)

Najčitanije