Ex -Yu

Pacijent nožem napao medicinskog tehničara

Pacijent nožem napao medicinskog tehničara
Pacijent nožem napao medicinskog tehničara
N.N.

Šabac -- Medicinski tehničar B.G. napadnut je u noći između ponedeljka i utorka oko 4 sata u ambulanti službe Hitne pomoći u Šapcu.

Njega je nožem napao psihijatrijski bolesnik (44).

Tehničaru je u pomoć pritekao drugi pacijent i tako su savladali napadača.

M.M. je pre tri dana dobio uput za psihijatrijsko liječenje, ali se iznenada pojavio i napao Gladovića.

Podjsetimo, u prostorijama Medicine rada u Šapcu pacijent Vukašin Vilotić napao je i ubio medicinsku sestru Ljubinku Popović (55) 12. januara.

Naoružan nožem, Vilotić je medicinsku sestru napao na prijemnom odjeljenju Medicine rada. On je došao da mu se prepišu lijekovi i ušao je u ordinaciju gde je ona primala knjižice.

(N.N/B92)

Najčitanije