Šabac -- Medicinski tehničar B.G. napadnut je u noći između ponedeljka i utorka oko 4 sata u ambulanti službe Hitne pomoći u Šapcu.
Njega je nožem napao psihijatrijski bolesnik (44).
Tehničaru je u pomoć pritekao drugi pacijent i tako su savladali napadača.
M.M. je pre tri dana dobio uput za psihijatrijsko liječenje, ali se iznenada pojavio i napao Gladovića.
Podjsetimo, u prostorijama Medicine rada u Šapcu pacijent Vukašin Vilotić napao je i ubio medicinsku sestru Ljubinku Popović (55) 12. januara.
Naoružan nožem, Vilotić je medicinsku sestru napao na prijemnom odjeljenju Medicine rada. On je došao da mu se prepišu lijekovi i ušao je u ordinaciju gde je ona primala knjižice.
(N.N/B92)