GORNJI MILANOVAC - Miloje Tešić (68) iz Gojne Gore izgubio je život poslije pada sa šljive, rečeno je danas u policiji u Gornjem Milanovcu.
On je juče u komšiluku radio na sakupljanju šljiva i popeo se na jedno stablo da otrese plodove sa koga je pao na zemlju i od udara glavom izgubio svest.
Hitno je prebačen u čačansku bolnicu gde su ljekari konstatovali smrt.
Njegove komšije pričaju da je važio za izuzetnog radnika i da je pomagao čitavom selu.