Ex -Yu

Pao sa šljive i poginuo

Pao sa šljive i poginuo
Pao sa šljive i poginuo
Agencije

GORNJI MILANOVAC - Miloje Tešić (68) iz Gojne Gore izgubio je život poslije pada sa šljive, rečeno je danas u policiji u Gornjem Milanovcu.

On je juče u komšiluku radio na sakupljanju šljiva i popeo se na jedno stablo da otrese plodove sa koga je pao na zemlju i od udara glavom izgubio svest.

Hitno je prebačen u čačansku bolnicu gde su ljekari konstatovali smrt.

Njegove komšije pričaju da je važio za izuzetnog radnika i da je pomagao čitavom selu.

Najčitanije