Ex -Yu

Pao zid na mjestu nekadašnje ambasade SAD, dvije osobe zatrpane

Pao zid na mjestu nekadašnje ambasade SAD, dvije osobe zatrpane
Foto: Ilustracija | Pao zid na gradilištu u Beogradu, dvije osobe zatrpane

BEOGRAD - Srušio se zid zgrade koja se pravi na gradilištu u Ulici kneza Miloša, javlja RTS.

Prve informacije su, kako se navodi, da su dvije osobe zatrpane.

Riječ je o gradilištu na mjestu nekadašnje Američke ambasade.

Najčitanije