Ex -Yu

Peđa Grbin novi gradonačelnik Pule

Peđa Grbin novi gradonačelnik Pule
Foto: Srecko Niketic/Pixsell | Peđa Grbin dobio Pulu
Nezavisne novine

PULA - SDP-ov Peđa Grbin je novi gradonačelnik Pule.

Dosadašnji gradonačelnik Filip Zoričić izgubio je taj najveći istarski grad.

Zoričić je priznao poraz.

Obratio se i Grbin.

"Čeka nas jako puno posla jer ovaj grad treba pokrenuti", rekao je Grbin.

(n1)

Najčitanije