Ex -Yu

Pet žrtava od poplava u Srbiji

Pet žrtava od poplava u Srbiji
Pet žrtava od poplava u Srbiji
N.N.

BEOGRAD, TOPOLA - Vanredna situacija proglašena je u cijeloj zemlji zbog obilnih padavina i poplava. Stradalo je pet osoba, evakuisano više od 600 ljudi, hiljade bez struje.

Kako saznaje B92, stradali su spasilac D. L. (42) iz Topole, u akciji spasavanja na rijeci Jasenici, dvoje u Lajkovcu, jedna osoba u Umčarima i jedna u Novom Sadu.

U cijeloj Srbiji je zbog obilnih padavina situacija veoma teška, saobraćaj je zatvoren na Ibarskoj magistrali i na više manjih putnih pravaca, u nekim mjestima škole ne rade, a nivoi rijeka nastavljaju da rastu.

Najčitanije