Ex -Yu

Pijačni prodavci zaigrali kolo

Pijačni prodavci zaigrali kolo
Foto: Print Screen/N1 | Pijačni prodavci zaigrali kolo
N.N.

BEOGRAD - Pijačni prodavci protestuju u Beogradu zbog uvođenja elektronske fiskalizacije na pijace. Oni su zatražili od Javnog servisa da prenosi protest, kako bi se njihov glas čuo i na tom servisu.

Čekajući da se troje delegata vrati iz Predsedništva Srbije, gdJe su otišli na razgovor sa Aleksandrom Vučićem, okupljeni su na Slaviji – zaigrali kolo.

(N1)

Najčitanije