NOVI SAD - Novosadska policija intenzivno traga za grupom pijanih nasilnika koji su sinoć pretukli trojicu taksista iz udruženja "Red taksi".
U Urgentnom centru Kliničkog centra novinarima su rekli da su pretučeni taksisti zadobili lakše tjelesne povrede, kao i da je jedan od njih odmah po ukazanoj pomoći pušten kući.
Prema dosadašnjim saznanjima, do incidenta je došlo u novosadskoj Primorskoj ulici ispred kafane K2, kad je grupa od šest pijanih osoba pokušala da uđe u taksi.
Taksista nije dozvolio pijancima da uđu u auto, a oni su onda nasrnuli na njega i počeli da ga udaraju nogama i šakama, gdje su stigli.
On je pozvao u pomoć dvojicu kolega, ali su razulareni pijanci i njih počeli udarati.
Jednom od taksista pijanci su oteli auto, koji je kasnije pronađen slupan u Šafarikovoj ulici.