Ex -Yu

Pijanci pretukli taksiste

Pijanci pretukli taksiste
Pijanci pretukli taksiste
Srna

NOVI SAD - Novosadska policija intenzivno traga za grupom pijanih nasilnika koji su sinoć pretukli trojicu taksista iz udruženja "Red taksi".

U Urgentnom centru Kliničkog centra novinarima su rekli da su pretučeni taksisti zadobili lakše tjelesne povrede, kao i da je jedan od njih odmah po ukazanoj pomoći pušten kući.

Prema dosadašnjim saznanjima, do incidenta je došlo u novosadskoj Primorskoj ulici ispred kafane K2, kad je grupa od šest pijanih osoba pokušala da uđe u taksi.

Taksista nije dozvolio pijancima da uđu u auto, a oni su onda nasrnuli na njega i počeli da ga udaraju nogama i šakama, gdje su stigli.

On je pozvao u pomoć dvojicu kolega, ali su razulareni pijanci i njih počeli udarati.

Jednom od taksista pijanci su oteli auto, koji je kasnije pronađen slupan u Šafarikovoj ulici.

Najčitanije