Ex -Yu

Pijani Slovenac zabio se u Smokvicu Veliku

Pijani Slovenac zabio se u Smokvicu Veliku
Foto: Hrvoje Jelavic/Pixsell | Pijani Slovenac zabio se u Smokvicu Veliku
Nezavisne novine

ROGOZNICA - Motorna jahta Ontrea potonula je u četvrtak kraj rta Konj ispred Rogoznice.

Kako Šibenski portal saznaje iz Lučke kapetanije u Rogoznici, jahta je potonula nakon što je udarila u ostrvo Smokvicu Veliku.

Putnike je preuzela brodica Carinske uprave, na kojoj su bili službenici kapetanije i policije. Na jahti je bilo četvoro Hrvata, a komandant broda bio je M.O. (43) iz Slovenije. Utvrdili su da je jahtom upravljao u pijan i izmjereno mu je 1,89 promila alkohola u organizmu. Odmah su ga prekršajno kaznili.

Na mjestu potonuća je postavljena zaštitna brana, a vlasniku je izdan nalog za vađenje plovila.

 

Najčitanije