POŽAREVAC - Jedan pijani vozač je na na putu Požarevac-Salakovac naleteo na pješake i usmrtio dvojicu, a jednog je teško povrijedio.
Danas je objvaljeno da se nesreća dogodila prošle noći, ispred noćnog kluba "Gipsy Night".
Miloš S. (21) iz Smoljinca upravljajući audijem A6, austrijskih registarskih tablica, usljed neprilagođene brzine, udario je pješake.
Petar C. (20), Nenada O. (48) i Vladana J. (21), sve iz Požarevca, saopštila je policija.
Petar C. i Nenad O. su poginuli, a Vladan J. je na liječenju u Urgentnom centru u Beogradu.
Alko testom je da je utvrđeno vozač bio pod uticajem alkohola.
Požarevačka policija ga je zadržala zbog osnovane sumnje da je počinio teško djelo protiv bezbjednosti javnog saobraćaja.