PODGORICA - Nepoznati počinioci pocijepali su crnogorsku državnu zastavu sa spomenika Božičnim ustanicima u Bajicama, kod Cetinja, saopštila je danas Uprava policije Crne Gore.
Kako je navedeno, istraga o skrnavljenju državnog simbola je u toku.
Spomenik Božićnim ustanicima otvorio je 2009. godine tadašnji predsednik Vlade Crne Gore Milo Djukanović.
Spomenik je posvećen protivnicima ujedinjenja Crne Gore sa Srbijom 1918. godine.