Ex -Yu

Poginula djevojčica u Novom Selu

Poginula djevojčica u Novom Selu
Poginula djevojčica u Novom Selu
Srna

BEOGRAD - Milica M. (14) poginula je rano jutros u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu Velika Plana - Lapovo.

Saobraćajna nesreća dogodila se oko 5.00 časova u mjestu Novo Selo, kada je automobil "golf", kojim je upravljao 24-godišnji Marko S, sletio s puta i udario u betonski stub.
Djevojčica je podlegla povredama na licu mjesta, dok su vozač Marko S. i suvozač istih inicijala dobi od 14 godina lakše povrijeđeni, javio je "Blic".
Policija je vozača privela i zadržala u pritvoru.

Najčitanije