VRBAS - Jedan muškarac je poginuo, a jedno dijete je teško povrijeđeno kada se danas na autoputu Novi Sad - Subotica prevrnuo automobil turske registracije.
Poginuo je vozač automobila, dok su ostali putnici ispali iz vozila, među kojima je i povrijeđeno dijete dobi između tri i četiri godine.
Prema dosadašnjim saznanjima, u vozilu su bili još jedna žena i dvoje djece, koji nisu životno ugroženi.
Saobraćajna nesreća dogodila se oko 17.00 časova na 25 kilometara od naplatne rampe Sirig, a na mjesto nesreće prva je naišla grupa Poljaka koji su odmah počeli reanimaciju teško povrijeđenog djeteta.
Sedamdesetjednogodišnjak poginuo je sinoć u Orašcu kod Aranđelovca kada je na neosvijetljeno, ručno napravljenu traktorsku prikolicu u kojoj je bio stradali naletjela "škoda praktik", vlasništvo preduzeća "Knjaz Miloš".
Poginuo je Milorad L. (71) iz Orašca, a traktorom je uprvaljao njegov sin koji je bio potpuno pijan, a što je utvrđeno poslije mjerenja nivoa alkohola u krvi.
Vozač "škode" Marko M. (31) i sin stradalog Zoran L. osumnjičeni su za teško djelo protiv bezbjednosti javnog saobraćaja.