Ex -Yu

Poginula nakon što je pala sa zgrade

Poginula nakon što je pala sa zgrade
Poginula nakon što je pala sa zgrade
Agencije

BEOGRAD - Žena starosti oko 30 godina poginula je danas nakon što je pala sa zgrade u Ulici Jurija Gagarina 241 na Novom Beogradu, saopštila je Hitna pomoć.

Portparol Hitne pomoći Nada Macura rekla je da se nesreća dogodila oko 12.30 i da je nepoznata žena poginula na licu mjesta.

Prema Macurinim riječima, stanari ne poznaju nastradalu ženu i tvrde da nije živjela u zgradi u kojoj se dogodila nesreća.

"Nema pouzdanih informacija na koji način i sa kog sprata je žena pala, ali stanari tvrde da je pala sa trećeg sprata", kazala je Macura.

Zasad nema drugih detalja o ovoj nesreći.

Najčitanije