BEOGRAD - Dvije osobe poginule su rano jutros u saobraćajnoj nesreći u beogradskom naselju Ledine, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Poginula su dva muškarca stara oko 30 godina kada su autom naletjeli na banderu, rekla je portparol Hitne pomoći Nada Macura i dodala da su ljekari po dolasku mogli samo da konstatuju smrt.
Nesreća se dogodila nešto poslije dva časa iza ponoći kod okretnice autobusa 71. Na licu mjesta osim ekipe Hitne pomoći i policije, bila je i ekipa Elektrodistribucije.