Ex -Yu

Poginuo Albanac

Srna

PODGORICA - Albanski državljanin Kuosa Biša (21) poginuo je jutros u saobraćajnoj nesreći između crnogorskog i hrvatskog graničnog prelaza Debeli brijeg – Karasovići.

Kako je  saopštila crnogorska policija, on je sa još dvojicom sunarodnika bio u automobilu "fijat punto" italijanskih registarskih tablica koji je dolazio iz pravca Hrvatske.  "Fijat"   je, iz za sada neutvrđenih razloga, sletio sa puta i udario u stub.

Biša je u teškom stanju sa dvojicom saputnika prebačen u Opštu bolnicu Meljine, gdje im je ukazana ljekarska pomoć.

Biša je preminuo oko 12.00 časova, a njegovi saputnici su van životne opasnosti.

Nesreća se desila u  6.50 časova.

Najčitanije