BEOGRAD - Drvosječa čiji su inicijali M.K. /67/ iz Bistrice kod Nove Varoši poginuo je prilikom sječe drva za ogrev.
Nesreća se dogodila kada je M.K. motornom teserom odsjekao stablo koje je palo i udarilo ga po glavi i leđima, saopštila je Policijska uprava u Prijepolju.
M.K. je preminuo na licu mjesta, a sa njim je bio i unuk, koji je nepovrijeđen.