NOVI SAD – Za sada neidentifikovani pješak poginuo je kada je na njega na Futoškom putu naletio "audi", saopštila je novosadska policija.
Saobraćajna nesreća dogodila se noćas, sat vremena poslije ponoći, dok je pješak pretrčavao Futoški put. Od siline udara pješak je poginuo na licu mjesta.
Protiv vozača "audija" V.A. /39/ iz Novog Sada biće podnesena krivična prijava zbog sumnje da je izvršio teško djelo protiv bezbjednosti javnog saobraćaja.