Ex -Yu

Poginuo radnik na autoputu

Agencije

BEOGRAD - Dvadesetčetvorogodišnji radnik preduzeća "Mostogradnja" poginuo je danas na autoputu Beograd - Niš, kada je na njega i grupu njegovih kolega naletio automobil marke "pežo".

Nesreća se dogodila oko 14.00 časova u mjestu Ralje, kada je vozač "pežoa" naleteo na nesrećnog radnika čiji su inicijali V.P. i još petoricu njegovih kolega, od kojih je jedan zadobio teške povrede, dok kod preostale četvorice stepen povreda još nije utvrđen.

Policija je na licu mjesta zadržala vozača "pežoa", potvrđeno je beogradskim medijima u MUP-u Srbije.

Najčitanije