BEOGRAD - Muškarac star oko 40 godina poginuo je u padu sa solitera na Novom Beogradu.
On je pao sinoć u blizini igrališta u Gramšijevoj ulici u kojem su se u tom trenutku nalazila djeca, pa je Hitna pomoć brzo pozvana, javila je Radio–televizija Srbije.
Ljekari su po dolasku konstatovali smrt, ali, iako je uviđaj završen, nije utvrđeno da li je riječ o samoubistvu.
Čekaju se rezultati obdukcije.