Ex -Yu

Poginuo vozač automobila pošto je udario u banderu

Agencije

BEOGRAD - Jedna osoba, vozač automobila, poginula je pošto je autom udarila u banderu, nakon čega se to vozilo zapalilo, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.

Nesreća se dogodila noćas oko 1.30 na Slanačkom putu, a identifikacija žrtve nije bila moguća, kazala je agenciji Beta portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

Najverovatnije se radi o automobilu marke "Hjundai", dodala je ona.

Sinoć i tokom noći dogodile su se još tri saobraćajne nezgode u kojima su povređnei jedan motociklista, vozač autobusa i vozač automobila. Oni su prebačeni u Urgentni centar.

Hitna pomoć je u noći između petka i subote intervenisala ukupno 104 puta, a od toga 28 na javnim mestima.

Od hroničnih bolesnika najviše su se javljali ljudi sa srčanim problemima i osobe sa hipertenzijom.

Najčitanije