ZAGREB/BENKOVAC - Kod Benkovca se u svom automobilu zapalio jedan 45-godišjak koji je s teškim opekotinama prevezen u zadarsku bolnicu, javlja agencija HINA.
Muškarac je sinoć u dvorištu porodične kuće u selu Gornje Biljane automobil polio benzinom, sjeo u njega i namjerno ga zapalio.
Spasli su ga susjedi i prevezli u Opštu bolnicu u Zadru gdje je na liječenju.
Automobil je izgorio.
Istraga je u toku, a motiv pokušaja samoubistva još nije objavljen.