Ex -Yu

Policajka se ubila na radnom mjestu

Policajka se ubila na radnom mjestu
Policajka se ubila na radnom mjestu
Agencije

U policijskoj stanici u Slavonskom Brodu oko podneva je samoubistvo počinila policajka (37), potvrdile su županijske vlasti.

Kako je saopšteno, županijski državni pravobranilac je u policijskoj stanici obavio uviđaj kojim je utvrđeno da je oko 12 časova pronađena mrtva 37-godišnja policijska službenica, te da je počinila samoubistvo vatrenim oružjem.

Iz policije su naveli da prema proceduru, kada je riječ o samoubistvu, o tome ne izvještavaju javnost.

Izvršen je uviđaj i naređena obdukcija, nakon čega će biti izdato saopštenje.

Najčitanije