Ex -Yu

Policija se većinski povukla, pušten saobraćaj kod OŠ "Vladislav Ribnikar"

Policija se većinski povukla, pušten saobraćaj kod OŠ "Vladislav Ribnikar"
Foto: AA | Policija se većinski povukla, pušten saobraćaj kod OŠ "Vladislav Ribnikar"
Agencije

BANJALUKA - Jake policijske snage, koje su danas bile prisutne u OŠ "Vladislav Ribnikar", većinom su se povukle, a saobraćaj je normalizovan, javlja izvještač Tanjuga sa lica mjesta.

Manji broj policajaca ostao je ispred škole, koja je i dalje zatvorena. Uviđaj je završen.

Građani i djeca polažu cvijeće i pale svijeće u blizini begradske škole, u kojoj je danas jedan učenik ubio osam učenika i čuvara.

Najčitanije