Ex -Yu

Pošli na sahranu, doživjeli saobraćajku

Pošli na sahranu, doživjeli saobraćajku
Pošli na sahranu, doživjeli saobraćajku
Telegraf

BEOGRAD - Tri osobe su teško povrijeđene u sudaru dva automobila na obilaznici kod naselja Kijevo u Beogradu.

Do sudara je došlo na nadvožnjaku, kada je jedan od automobila prešao na lijevu stranu kolovoza. Hitna pomoć je prebacila u Urgentni centar dva muškarca i jednu ženu. Tokom saobraćajnog uviđaja bio je obustavljen saobraćaj na ovom dijelu obilaznice.

Na kolovozu su ostali tragovi goriva koje je iscurilo iz slupanih automobila. Dva "pauka" Parking servisa prenijela su vozila na vanredni tehnički pregled. U jednom od havarisanih automobila bile su dvije osobe iz opštinske uprave Rakovice, koje su pošle na sahranu.

Najčitanije