BEOGRAD - Potpredsjedniku Vlade Srbije i ministru odbrane Aleksandru Vučiću jutros je pozlilo, zbog čega je bio prebačen na Vojnomedicinsku akademiju, ali je u podnevnim satima pušten kući na sopstvenu odgovornost, rečeno je u Vladi.
Vučiću je pozlilo jutros u kabinetu, pa je oko 9 sati kolima Hitne pomoći prebačen na VMA.
Urađene su analize, a on je oko 13 časova na sosptvenu odgovornost napustio bolnicu, iako su ljekari instistirali da ostane pod njihovim nadzorom.
Očekuju se rezultati medicinskih analiza urađenih na VMA, a u međuvremenu potpredsjednik vlade otkazao je sve današnje aktivnosti, rečeno je u Vučićevom kabinetu.