Ex -Yu

Povećan broj novozaraženih u Zagrebu - 231

Povećan broj novozaraženih u Zagrebu - 231
Foto: Ilustracija | Povećan broj novozaraženih u Zagrebu - 231
Tanjug

ZAGREB - Sa 231 osobom zaraženom korona virusom, Zagreb je i danas grad sa najviše obolelih, saopštio je direktor Nastavnog zavoda za javno zdravstvo "Andrija Štampar", Zvonomir Šostar.

U Zagrebu je 898 ljudi je u samoizolaciji.

Inače, u Hrvatskoj je juče zabilježeno rekordnih 793 slucaja zaraze korona virusom, a novi podaci Nacionalnnog štaba se očekuju.

Najčitanije