BEOGRAD - Požar koji je jutros izbio kafiću u Maršala Tolbuhina na Novom Beogradu je pod kontrolom, a nije bilo povrijeđenih, javlja reporter Tanjuga.
U gašenju učestvuje devet vozila sa 27 vatrogasaca, a požar je izbio nešto prije šest sati u kafiću, a zatim je zahvatio i stan na prvom spratu koji se nalazi neposredno iznad lokala.
Na licu mjesta su ekipe hitne pomoći i policije.
Dim je zahvatio i spratove iznad prvog sprata, a prvi sprat je evakuisan.
Uzrok požara za sada nije poznat.