Ex -Yu

Predsjednik EP u dvodnevnoj posjeti Beogradu

Predsjednik EP u dvodnevnoj posjeti Beogradu
Predsjednik EP u dvodnevnoj posjeti Beogradu
N.N.

BEOGRAD - Predsjednik Evropskog parlamenta Martin SSulc počeće danas dvodnevnu posetu Beogradu, gde će razgovarati sa najvišim državnim zvaničnicima, predstavnicima opozicionih stranaka i nevladinih organizacija.

Kako je najavljeno, SSulc u Beogradu treba da razgovara sa predsjednikom Srbije Tomislavom Nikolićem i premijerom Aleksandrom Vučićem.

Predsjednik EP će se danas sastati sa predsjednicom Narodne skupštine Majom Gojković, a sutra će se obratiti poslanicima.  

Predviđen je i susret sa ombudsmanom Sašom Jankovićem, predsednikom Demokratske stranke Bojanom Pajtićem, liderom Socijaldemokratske stranke Borisom Tadićem, kao i sa civilnim sektorom.

Najčitanije