BEOGRAD - Predsjednik Evropskog parlamenta Martin SSulc počeće danas dvodnevnu posetu Beogradu, gde će razgovarati sa najvišim državnim zvaničnicima, predstavnicima opozicionih stranaka i nevladinih organizacija.
Kako je najavljeno, SSulc u Beogradu treba da razgovara sa predsjednikom Srbije Tomislavom Nikolićem i premijerom Aleksandrom Vučićem.
Predsjednik EP će se danas sastati sa predsjednicom Narodne skupštine Majom Gojković, a sutra će se obratiti poslanicima.
Predviđen je i susret sa ombudsmanom Sašom Jankovićem, predsednikom Demokratske stranke Bojanom Pajtićem, liderom Socijaldemokratske stranke Borisom Tadićem, kao i sa civilnim sektorom.