BEOGRAD - U beogradskom Urgentnom centru umrla je Milica R. (28), koju je sinoć na Novom Beogradu oborila "škoda" koju je vozio Nikola T.
Podsjetimo, djevojka je od siline udara odletjela više od 10 metara i udarila u banderu. Ona je u kritičnom stanju prevezena u Urgentni centar, gdje je podlegla povredama.
Protiv vozača je podnijeta krivična prijava.