BIJELO POLJE - Bjelopoljac Mirsad Bošnjak /34/ preminuo je u Kliničkom centru Crne Gore u Podgorici usljed povreda zadobijenih nakon što je pao sa neograđene terase porodične kuće u Nedakusima.
Bošnjak je hitno prevezen u bjelopoljsku bolnicu, a zatim u Klinički centar u Podgorici, ali ljekari nisu uspjeli da ga spasu.
Mirsadov komšija Raif Kasumović ispričao je da se nesreća dogodila u trenutku kada je Bošnjaku kćerka iz kuće dodavala dio kauča, nakon čega je on pao, prenose crnogorski mediji.
U trenutku nesreće ispred kuće su se nalazili majka i djeca stradalog Bošnjaka.