BEOGRAD - Pripadnik Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Srbije S.B. (42) nastradao je danas skočivši sa četvrtog sprata Palate Srbije u Beogradu, u kojoj je sjedište MUP-a, saopšteno je iz tog ministarstva.
S.B, koji je bio zaposlen u Upravi za upravne poslove, skočio je sa zgrade u Bulevaru Mihajla Pupina danas u 13.40, naveo je MUP u saopštenju.
Okolnosti i druge detalje nesrećnog događaja MUP nije naveo u saopštenju.