RIJEKA - Policija je privela četrdesetsedmogodišnjaka koji se u riječkom naselju Škurinje zatvorio u baraku i prijetio da će aktivirati bombu.
Policijska akcija izvedena je bez primjene sile, povrijeđenih nije bilo, a muškarac je priveden na informativni razgovor u policiju, kojem je prisustvovao i njegov ljekar, prenosi riječki "Novi list".
U baraku u Ulici lipa 50, ovaj četrdesetsedmogodišnjak zatvorio se sinoć oko 22.00 časa, kada je isključio struju dijelu ulice i prijetio aktiviranjem eksplozivne naprave.
Na lice mjesta odmah su stigli policija i vatrogasci, te vozila Hitne pomoći. Policija zabranila kretanje građanima i propuštala samo automobile.