BEOGRAD - Tokom manifestacije "Lav fest" u Vrnjačkoj Banji privedeno je 20 lica i zaplijenjeno 17 doza opojne droge, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.
Sva lica su saslušana u svojstvu osumnjičenih za krivično djelo neovlašteno držanje opojnih droga.
Kako je navedeno u saopštenju bilo je osam pljenidbi marihuane, šest spida, dvije ekstazija i jedno oduzimanje kokaina.
O pljenidbama je obaviješteno Osnovno javno tužilaštvo u Kraljevu i protiv ovih osoba u redovnom postupku biće podnesene krivične prijave.