Ex -Yu

Profesori poginuli na pružnom prelazu kod Novog Sada

Profesori poginuli na pružnom prelazu kod Novog Sada
Profesori poginuli na pružnom prelazu kod Novog Sada
Blic

NOVI SAD - U Stepanovićevu, nadomak Novog Sada, jutros je oko deset sati troje profesora Srednje škole u Vrbasu poginulo u teškom saobraćajnom udesu.

Novosađani Aleksandra Protić (36), Miomir Đurković (42) i Nataša Dangubić (31) pokušali su da se svojim fordom sijerom NS 657 18 provuku kroz spuštene polubranike i "uletjeli" direktno u smrt.

Po prvobitnim informacijama za žrtve u kolima je rečeno da su porodica ali se kasnije utvrdilo da su u pitanju kolege s posla.

Međunarodni voz Beograd - Prag udario je desnom stranom lokomotive direktno na suvozačevo mjesto, nosio ford duž pruge još oko 50 metara, a svo troje putnika iz Novog Sada poginuli su na licu mjesta.

Najčitanije